ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Українська мова і література
8 клас - Сулим Оксана - 2 місце (вч.Шманько М.І.)
Англійська мова
8 клас - Сулим Оксана - 2 місце (вч. Павліш О.І.)
Християнська етика
8 клас - Гаврилів Анна - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
9 клас - Кльофа Маркіян - 1 місце (вч. Хім'як Л.М.)
Географія
9 клас - Кльофа Маркіян - 1 місце (І етап) і 3 місце (ІІ етап) (вч. Мусійовська М.М.)
Хімія
9 клас - Павліш Михайло - 1 місце (вч. Мисько А.М.)
Історія
9 клас - Павліш Михайло - 2 місце (вч. Репецька Н.М.)
Фізика
9 клас - Павліш Михайло - 2 місце (вч. Хома Д.П.)
Інформатика
9 клас - Дзюбан Юрій - 2 місце (вч. Хома Д.П.)
Трудове навчання
9 клас - Бешлей Марта - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
9 клас - Яремчук Домінік - 2 місце (вч. Проць Р.І.)
Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2023/2024 н.р.
5 клас - Тимців Юлія - 3 місце (вч. Шманько Н.І.)
8 клас - Сулим Оксана - 2 місце (вч. Шманько М.І.)
ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ 2019 - 2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Українська мова
7 клас – Митник Роман - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)
8 клас – Мільчановська Соломія - 3 місце (вч. Шумська Н.І.)
10 клас- Митник Ольга - 3 місце (вч.Шманько М.І.)
Фізика
8 клас – Мільчановська Соломія - 1 місце (вч. Хома Д.П.)
9 клас - Павліш Юрій - 1 місце (вч. Хома Д.П.)
10 клас- Митник Ольга - 3 місце (вч. Хома Д.П.)
Біологія
8 клас – Бандрівська Мар’яна - 1 місце (вч. Мисько А.М.)
11 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Мисько А.М.)
Історія
11 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Бучак М.М.)
Математика
7 клас - Митник Роман - 1 місце (вч. Максимович І.Б.)
8 клас - Мільчановська Соломія - 2 місце (вч. Максимович І.Б.)
Християнська етика
8 клас – Хім’як Соломія - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
9 клас - Хім’як Ростислав - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
10 клас – Митник Ольга - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
Англійська мова
9 клас - Пиптик Софія - 3 місце (вч. Павліш О.І.)
Географія
9 клас - Пиптик Софія - 1 місце (вч. Мусійовська М.М.)
10 клас – Куприцевич Юлія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)
11 клас – Павліш Софія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)
Правознавство
10 клас - Митник Ольга - 1 місце (ІІ етап) і 3 місце (ІІІ етап) (вч. Бучак М.М.)
9 клас - Павліш Юрій - 3 місце (вч. Бучак М.М.)
Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2019-20 н.р.
4 клас - Сулим Оксана - 1 місце (вч. Максимович О.І.)
7 клас - Митник Роман - 3 місце (вч. Шумська Н.І.)
8 клас – Мільчановська Соломія - 1 місце (вч. Шумська Н.І. )
Конкурс учнівських буктрейлерів "Книга в кадрі"
8 клас - Митник Марія - 2 місце (вч. Хомут О.В., вч. Хома Д.П.)
Конкурс мистецтв «Сурми звитяг»
8 клас – Домбровська Анастасія - 2 місце (вч. Хім’як І.І. ) – номінація «Соліст-вокаліст»
7 клас – Кузбит Андріана - 3 місце (вч. Хомут О.В. ) – номінація «Графічна композиція»
7 клас – Кузбит Андріана, Гурка Анастасія, Федечко Діана - 1 місце (керівник гуртка Репецька Н.М.) – номінація «Декоративно-тематична композиція»
7 клас – Кузбит Андріана - 2 місце (вч. Хомут О.В. ) – номінація «Авторська поезія»
Спортивні змагання:
Змагання з волейболу - збірна команда хлопців- 1 місце
Змагання з волейболу - збірна команда дівчата- 1 місце
Всеукраїнські учнівські олімпіади 2018 - 2019 навчальний рік
Українська мова
7 клас - Мільчановська Соломія - 3 місце (вч. Шумська Н.І.)
Фізика
8 клас - Павліш Юрій - 2 місце (вч. Хома Д.П.)
9 клас- Митник Ольга - 2 місце (вч. Хома Д.П.)
Біологія
10 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Мисько А.М.)
11 клас - Максимович Наталія - 2 місце (вч. Мисько А.М.)
Історія
9 клас - Митник Ольга - 1 місце (вч. Репецька Н.М.)
Математика
6 клас - Митник Роман - 1 місце (вч. Максимович І.Б.)
7 клас - Мільчановська Соломія - 3 місце (вч. Максимович І.Б.)
Християнська етика
8 клас - Пиптик Софія - 1 місце (вч. Хім'як Л.М.)
9 клас - Кльофа Роман - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)
10 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Хім'як Л.М.)
Англійська мова
8 клас - Пиптик Софія - 3 місце (вч. Павліш О.І.)
11 клас- Бешлей Мар'яна - 2 місце (вч. Павліш О.І.)
Географія
8 клас - Пиптик Софія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)
9 клас - Кльофа Роман - 1 місце (вч. Мусійовська М.М.)
10 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)
11 клас - Максимович Наталія - 3 місце (вч. Мусійовська М.М.)
Хімія
9 клас - Митник Ольга - 2 місце (вч. Мисько А.М.)
10 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Мисько А.М.)
Правознавство
9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Бучак М.М.)
Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2018-19 н.р.
4 клас - Сулим Роман - 2 місце (вч. Шманько Л.Б.)
6 клас - Митник Роман - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)
7 клас - Хім'як Соломія - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)
8 клас - Пиптик Софія - 2 місце (вч. Шманько М.І. )
9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Шманько М.І.)
11 клас - Тимчишин Зоряна - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)
Конкурс зарубіжної літератури "Відлуння дитячих читацьких вражень" номінація "Поетичний відгук на прочитаний твір О.Пушкіна"
9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Хомут О.В.)
Всеукраїнські учнівські олімпіади 2017 - 2018 навчальний рік
Біологія
8 клас- Куприцевич Юлія- 3 місце (вч. Мисько А. М.)
9 клас- Павліш Софія- 2 місце (вч. Мисько А. М.)
10 клас- Максимович Наталія- 3 місце (вч. Мисько А. М.)
11 клас- Пиптик Таталія - 3 місце (вч. Мисько А. М. )
Хімія
9 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Мисько А. М.)
Екологія
11 клас - Мисько Владислав-3 місце (вч. Мусійовська М. М.)
Географія
9 клас- Павліш Софія -3 місце (вч. Мусійовська М. М.)
10 клас - Максимович Наталія - 2 місце (вч. Мусійовська М. М.)
11 клас - Шумський Руслан 2 місце(вч. Мусійовська М. М.)
Фізика
8 клас- Митник Ольга - 3 місце (вч. Хома Д. П.)
9 клас- Павліш Софія - 2 місце (вч. Хома Д. П.)
Історія
8 клас- Митник Ольга - 2 місце(вч. Репецька Н. М.)
11 клас- Пиптик Наталія - 2 місце (вч. Бучак М. М.)
Християнська етика
10 клас - Максимович Наталія- 1 місце (вч. Хім'як Л. М.)
Правознавство
10 клас- Максимович Наталія - 3 місце (вч. Бучак М. М.)
Англійська мова
10 клас- Бешлей Мар'яна - 3 місце (вч. Павліш О. І.)
11 клас - Пиптик Наталія - 3 місце (вч. Білак О. С.)
Математика
7 клас - Хім'як Ростислав- 3 місце (вч. Проць Б. О.)
Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2017-18 н. р.
5 клас- Митник Роман- 3 місце(вч. Зелінська О. В.)
7 клас- Пиптик Софія - 2 місце (вч. Шманько М. І. )
6 клас- Мільчановська Соломія - 2 місце (вч. Шумська Н. І.)
10 клас- Тимчишин Зоряна - 2 місце (вч. Шумська Н. І.)
11 клас- Пиптик Наталія - 3 місце (вч. Шманько М. І. )
Всеукраїнські учнівські олімпіади 2016 - 2017 навчальний рік.
У жовтні у школі проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, в якому взяло участь 75 учнів школи.
Склад команди для участі в ІІ етапі було сформовано з переможців І етапу відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади та конкурси.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських унівських олімпіад стали учні з 13 предметів:
- 7 клас - Митник Ольга (ІІІ місце з математики);
- 8 клас - Павліш Софія (ІІІ місце з англійської мови та географії); Кущак Ярина - (ІІІ місце з християнської етики);
- 9 клас - Бешлей Мар'яна (ІІ місце з фізики та ІІІ місце з англійської мови); Максимович Наталія (І місце з християнської етики та ІІ місце з географії);
- 10 клас - Пиптик Наталія (І місце з християнської етики); Шумський Руслан (ІІ місце з географії);
- 11 клас - Пастернак Микола (ІІІ місце з математики); Мацьків Мар'яна (ІІІ місце з біології); Шманько Зоряна (ІІІ місце з англійської мови).
МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ім. ПЕТРА ЯЦИКА 2016-2017 н.р.
Переможцями стали: 5 клас - Хім'як Соломія (ІІ місце);10 клас Пиптик Наталія (ІІ місце).