Всеукраїнські учнівські олімпіади 2018 - 2019 навчальний рік

Українська мова

7 клас - Мільчановська Соломія - 3 місце (вч. Шумська Н.І.)

Фізика

8 клас - Павліш Юрій - 2 місце (вч. Хома Д.П.)

9 клас- Митник Ольга - 2 місце (вч. Хома Д.П.)

Біологія

10 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Мисько А.М.)

11 клас - Максимович Наталія - 2 місце (вч. Мисько А.М.)

Історія

9 клас - Митник Ольга - 1 місце (вч. Репецька Н.М.)

Математика

6 клас - Митник Роман - 1 місце (вч. Максимович І.Б.)

7 клас - Мільчановська Соломія - 3 місце (вч. Максимович І.Б.)

Християнська етика

8 клас - Пиптик Софія - 1 місце (вч. Хім'як Л.М.)

9 клас - Кльофа Роман - 2 місце (вч. Хім'як Л.М.)

10 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Хім'як Л.М.)

Англійська мова

8 клас - Пиптик Софія - 3 місце (вч. Павліш О.І.)

11 клас- Бешлей Мар'яна - 2 місце (вч. Павліш О.І.)

Географія

8 клас - Пиптик Софія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)

9 клас - Кльофа Роман - 1 місце (вч. Мусійовська М.М.)

10 клас - Павліш Софія - 2 місце (вч. Мусійовська М.М.)

11 клас - Максимович Наталія - 3 місце (вч. Мусійовська М.М.)

Хімія

9 клас - Митник Ольга - 2 місце (вч. Мисько А.М.)

10 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Мисько А.М.)

Правознавство

9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Бучак М.М.)

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2018-19 н.р.

4 клас - Сулим Роман - 2 місце (вч. Шманько Л.Б.)

6 клас - Митник Роман - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)

7 клас - Хім'як Соломія - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)

8 клас - Пиптик Софія - 2 місце (вч. Шманько М.І. )

9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Шманько М.І.)

11 клас - Тимчишин Зоряна - 2 місце (вч. Шумська Н.І.)

Конкурс зарубіжної літератури "Відлуння дитячих читацьких вражень" номінація "Поетичний відгук на прочитаний твір О.Пушкіна"

9 клас - Митник Ольга - 3 місце (вч. Хомут О.В.)

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2017 - 2018 навчальний рік

Біологія

8 клас- Куприцевич Юлія- 3 місце (вч. Мисько А. М.)

9 клас- Павліш Софія- 2 місце (вч. Мисько А. М.)

10 клас- Максимович Наталія- 3 місце (вч. Мисько А. М.)

11 клас- Пиптик Таталія - 3 місце (вч. Мисько А. М. )

Хімія

9 клас - Павліш Софія - 3 місце (вч. Мисько А. М.)

Екологія

11 клас - Мисько Владислав-3 місце (вч. Мусійовська М. М.)

Географія

9 клас- Павліш Софія -3 місце (вч. Мусійовська М. М.)

10 клас - Максимович Наталія - 2 місце (вч. Мусійовська М. М.)

11 клас - Шумський Руслан 2 місце(вч. Мусійовська М. М.)

Фізика

8 клас- Митник Ольга - 3 місце (вч. Хома Д. П.)

9 клас- Павліш Софія - 2 місце (вч. Хома Д. П.)

Історія

8 клас- Митник Ольга - 2 місце(вч. Репецька Н. М.)

11 клас- Пиптик Наталія - 2 місце (вч. Бучак М. М.)

Християнська етика

10 клас - Максимович Наталія- 1 місце (вч. Хім'як Л. М.)

Правознавство

10 клас- Максимович Наталія - 3 місце (вч. Бучак М. М.)

Англійська мова

10 клас- Бешлей Мар'яна - 3 місце (вч. Павліш О. І.)

11 клас - Пиптик Наталія - 3 місце (вч. Білак О. С.)

Математика

7 клас - Хім'як Ростислав- 3 місце (вч. Проць Б. О.)

Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика - 2017-18 н. р.

5 клас- Митник Роман- 3 місце(вч. Зелінська О. В.)

7 клас- Пиптик Софія - 2 місце (вч. Шманько М. І. )

6 клас- Мільчановська Соломія - 2 місце (вч. Шумська Н. І.)

10 клас- Тимчишин Зоряна - 2 місце (вч. Шумська Н. І.)

11 клас- Пиптик Наталія - 3 місце (вч. Шманько М. І. )

/Files/images/рейтинг.png

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2016 - 2017 навчальний рік.

У жовтні у школі проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, в якому взяло участь 75 учнів школи.

Склад команди для участі в ІІ етапі було сформовано з переможців І етапу відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади та конкурси.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських унівських олімпіад стали учні з 13 предметів:

- 7 клас - Митник Ольга (ІІІ місце з математики);

- 8 клас - Павліш Софія (ІІІ місце з англійської мови та географії); Кущак Ярина - (ІІІ місце з християнської етики);

- 9 клас - Бешлей Мар'яна (ІІ місце з фізики та ІІІ місце з англійської мови); Максимович Наталія (І місце з християнської етики та ІІ місце з географії);

- 10 клас - Пиптик Наталія (І місце з християнської етики); Шумський Руслан (ІІ місце з географії);

- 11 клас - Пастернак Микола (ІІІ місце з математики); Мацьків Мар'яна (ІІІ місце з біології); Шманько Зоряна (ІІІ місце з англійської мови).

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ім. ПЕТРА ЯЦИКА 2016-2017 н.р.

Переможцями стали: 5 клас - Хім'як Соломія (ІІ місце);10 клас Пиптик Наталія (ІІ місце).

Кiлькiсть переглядiв: 176